MCHTech - ing. Miloš Chlup

ing. Miloš Chlup, MCH-TECH

Překladatelský, reklamní a publikační servis

E-magazíny

Navrhneme a vydáme vaše informační centrum

Vydáváte firemní časopis nebo technické informace či brožury pro své zákazníky? Soubory ve formátu Acrobat jistě máte na svém webu, ale kdo je tam najde a hlavně, jak se k nim dostane, pokud není zrovna u počítače nebo v dosahu sítě? U našeho řešení se nehledá, ale jen kliká a posouvá. A všechna data mohou být oproti suché formě pdf okořeněna animacemi, galeriemi, panoramaty, videem, zvuky a interaktivním obsahem. Od vás budeme chtít jen zdrojová data a my zajistíme vše ostatní, včetně notifikací pro zákazníky a analytických vyhodnocení.

Překlady

Přeložíme vaše data do všech jazyků!

Pro překlady využíváme počítačové zpracování překladů na bázi softwaru Transit NXT. Tento software však sám nic nepřekládá, jako to dělá např. Google, ale je rozsáhlou databází našich překladů a slovníků. Jednou přeložený segment se již podruhé nepřekládá a při překladu je zajištěna maximální konzistentnost překladů. Spolupracujeme s řadou externích překladatelů doma i v zahraničí. Ti ale překládají jen dříve nepřeložené výrazy a nepřekládají žádné duplicity. Sami nemusí mít tento software, protože pracují s jednoduchou tabulkou ve Wordu. Obrovskou výhodou je to, že se data pro překlad vytvářejí ze zdrojových dokumentů např. ve formátech xml, InDesign nebo Frame Maker a výstup je opět ve stejném formátu. Odpadá tedy skoro celá počítačová sazba. Možností kontextového vyhledávání a rozsáhlých slovníků je zajištěna maximální konzistentnost překladu.

Reklama

Zajistíme vám full-servis pro vaše marketingové aktivity

Potřebujete zajistit reklamní předměty nebo uspořádat prezentaci na závodním okruhu pro své zákazníky se zajištěním cateringu, projížďky na čtyřkolce a na koni? Nebo potřebujete zajistit vytištění katalogu a jeho distribuci zákazníkům? Vystavujete a potřebujete navrhnout a vytisknout velkoplošnou grafiku a zajistit signmaking? Zázraky děláme na počkání, nemožné do druhého dne....

Fotografie

Průmyslová fotografie včetně 360°, panorama a videa

Potřebujete pro svoji prezentaci kvalitní průmyslovou fotografii za rozumnou cenu? Nebo chcete nafotit prezentaci v úhlu 360° či vyfotografovat panoramatický snímek vaší firmy? Nebo dokonce natočit krátké prezentační video nebo jen přeložit a zajistit titulky nebo dabing videa v cizím jazyce? Máme kvalitní vybavení pro tyto všechny činnosti, ale naše ceny jsou někde jinde než u profesionálních studií.

DTP

Desk Top Publishing

Počítačové zpracování publikací je základem všech našich činností. Proto jsme vybaveni nejnovějším softwarem Adobe Digital Publishing Suite for Teams. Naši grafici ale zvládají i jiné programy. Od kreativního návrhu po zajištění tisku.